Zpravodaj OSA Časopis Zpravodaj OSA č. 46 vyzývá autory, aby soukromě, či z pozice voliče, oslovili senátory a poslance a zabránili tak případné změně autorského zákona (který si vytvořilo občanské sdružení OSA). Článek napsal "šéf propagandy" OSA Pavel Chrastina, známý schováváním lží, intrik a podvodů za blaho autorů.
Pavel Chrastina

Poznámka Jiřího Hradce: vážení, až na podnět P. Chrastiny oslovíte své zastupitele, nezamlčte, že občanské sdružení OSA porušuje autorský zákon, okrádá autory, používá falzifikáty, tajně zadržuje honoráře, má problémy s právní existencí, neprůhledně hospodaří se stamilióny Kč, neřeší reklamace, vymýšlí jak poškodit autora, zatajuje skutečné užití jeho díla, sráží si neoprávněnou režii, atd. - obelhává autory, úřady a veřejnost. P. Chrastina radí: "Autoři a interpreti, jedná se o vaše duševní a interpretační vlastnictví a jeho případné zneužití pro zisk a prospěch jiných bez nároku na spravedlivou odměnu vám, kteří jste užívané hodnoty vytvořili. NEMLČTE."

Zpravodaj OSA č. 46, který přišel 5.11.2003, úvodní 4 stránky:
Zpravodaj OSA č. 46

Zpravodaj OSA č. 46

Zpravodaj OSA č. 46

Zpravodaj OSA č. 46

Poznámky:
Jak OSA proplácí autorovi peníze, které za užití jeho hudby získala?
Debata - znělka - zvuk mp3 zvuk mp3 znělka pořadu DEBATA - OSA mně za mnoho let neproplatila přes reklamace, důkazy a žaloby ani haléř, stejně dopadlo tisíce užití mé hudby a protože se bráním, tak mně OSA metodami StB zničila celý život
a nyní OSA vyzývá autory, aby OSE zařídili co nejvíce peněz?
a komu OSA ty peníze dá? - funkcionáři OSA si potřebují doplnit svá nahrávací studia, nebo koupit další Mercedesy?
Autorský zákon - a jeho naplnění v praxi.
Autorský zákon neslouží autorům, ale OSE k vybírání miliard Kč.
Až se P. Chrastina a gang "ochránců" veřejně omluví za svá svinstva, podvody a zlodějnu, až vzniklou škodu uhradí, až bude zveřejněno kolik miliónů Kč a za co z OSA brali a až je orgány činné v trestním řízení umístí tam kam patří - pak má význam diskuze o autorském zákonu a chamtivých položkách vymyšlených v OSA, proti jejichž změně nyní OSA protestuje.
Chtěl-li P. Chrastina bohatými podnikateli naznačit korupci, pak nelze zamlčet, že především OSA má dost neprůhledných stamiliónů Kč na zmanipulování čehokoliv.
Absurdní spojení slov "dobré jméno OSA" užívá pouze sama OSA - původce destrukce ochrany duševního vlastnictví v ČR.


Související téma:
| o co jde občanskému sdružení OSA? |
| lži, intriky a podvody OSA | zlodějna OSA | právní chaos OSA |
| autorský zákon - licence MK - řediteka OSA | Je OSA MAFIE? |


Autorská práva v ČR a zločinné praktiky OSA:
§§ § §§ Jiří Hradec
www.jirihradec.cz
www.jirihradec.com