Ročenka OSA 2002 Článek nového předsedy dozorčí rady OSA Ivana Kurze (po náhlé rezignaci Luboše Andršta) v ROČENCE OSA 2002, rozdávané 26. dubna 2003 na valném shromáždění OSA, kam od r. 1996 nesmím. Předseda Kurz napsal článek také do dubnového Zpravodaje OSA. Ivan Kurz

Ročenka 2002, Kurz Ročenka 2002, Kurz

Poznámky:
1)
OSA měl vždy opravdové štěstí na osobnosti? - lži, pomluvy, podvody, křivá nařčení, používání falzifikátů, smyšlená vyúčtování, okrádání autorů, porušování autorského zákona, právní chaos, OSA se připravuje do EUparalelní činnost několika OSA, neprůhledné hospodaření, neoprávněná režijní srážka, atd. + předlistopadové vedení OSA, které "jen" okrádalo autory, přerozdělovalo si vybrané částky ve svůj prospěch - aféra OSA NOSTRA 1987-1988 (Slanina byl šéfem právního odd.). Předseda Kurz připravil agentuře, kterou chce OSA najmout na vytvoření dobrého jména OSA, tvrdý oříšek, když je veřejně pyšný na tyto zločinné praktiky. Zamaskování pravdy bude stát hodně peněz, kterých chce OSA, prý kvůli EU, vybrat víc.
2) Andršt se chce věnovat hudbě, když jiným to pro jejich úspěšnost znemožnil - kdo napraví zlovolné intriky "osobností" z OSA - není v článku uvedeno.
3) Kurz píše, že Slanina šel do důchodu po 24 letech práce pro OSA, zatímco Andršt uvádí o Slaninovi 20 let - složité početní úkony OSE nikdy nešly.
Související téma: | Kurz, Zpravodaj OSA, duben 2003 | tisk o OSA, rok 2003 | přehled událostí, rok 2003 |


§§ § §§ Jiří Hradec
www.jirihradec.cz
www.jirihradec.com